Akce na měsíc prosinec 2019

V neděli 1. prosince

slavnostní rozsvícení vánočního stromku v parku. Naše děti zazpívají v 16.00 hodin.

Prosíme rodiče o podporu.

Ve středu 4. prosince

proběhne od 9.00 hodin „Mikulášská zábava“ pro všechny děti z MŠ. Tancování a zábava se bude konat v budově MŠ v Zagarolská.

Ve čtvrtek 12. prosince

bude v Kulturním domě vánoční besídka pro rodiče. S vánočním programem se představí děti z obou budov školek. Akce se uskuteční od 16.00 hodin. Srdečně zveme všechny rodiče.

V tento den prosíme, vyzvednout děti z obou školek nejpozději do 15.30 hod. Vaše děti si na představení převezmeme v kulturním domě. Děkujeme za pochopení.

Ve středu 18. prosince

navštívíme divadlo Spejbla a Hurvínka v Praze.

Čas odjezdu a návratu bude upřesněn.

Krásné prožití vánočních svátků přejí zaměstnanci MŠ.

V MŠ Školní lze nově omlouvat děti i přes SMS na telefonním čísle: 773 880 916.

Platby školného

Prosíme o přesné zadávání plateb školného na účet 467129369/0800 a uvádění variabilního symbolu pro identifikaci platby.
Platby bez variabilního symbolu nebo sloučené platby sourozenců budou vráceny zpět na účet!!!!!!!!!

EU - spolufinancování

Navštivte mateřskou školu

Milí rodiče,

nabízíme Vám možnost v dopoledních hodinách navštívit mateřskou školu a zhlédnout tak práci Vašich dětí a pedagogů při činnostech v mateřské škole.

Každý den může přijít pouze maminka s tatínkem jednoho dítěte ze třídy a to v čase od 8.15 hod do 8.45 hod nebo od 9.15 hod do 9.45 hod. Prosíme návštěvy bez mladších sourozenců.

Máte-li zájem třídu navštívit, domluvte si vhodný termín s paní učitelkami.

Těšíme se na Vás
kolektiv učitelek

MŠ Nelahozeves, školka Nelahozeves

Created by © 2011 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro mateřské školky a školy