Aktuality

Dne 13.6.2019 se uskuteční besídka všech tříd + zahradní slavnost s pasováním. Akce bude probíhat od 15:30hod v MŠ Školní.

Platby školného

Prosíme o přesné zadávání plateb školného na účet 467129369/0800 a uvádění variabilního symbolu pro identifikaci platby.
Platby bez variabilního symbolu nebo sloučené platby sourozenců budou vráceny zpět na účet!!!!!!!!!

Milí rodiče,

nabízíme Vám možnost v dopoledních hodinách navštívit mateřskou školu a zhlédnout tak práci Vašich dětí a pedagogů při činnostech v mateřské škole.

Každý den může přijít pouze maminka s tatínkem jednoho dítěte ze třídy a to v čase od 8.15 hod do 8.45 hod nebo od 9.15 hod do 9.45 hod. Prosíme návštěvy bez mladších sourozenců.

Máte-li zájem třídu navštívit, domluvte si vhodný termín s paní učitelkami.

Těšíme se na Vás
kolektiv učitelek

MŠ Nelahozeves, školka Nelahozeves

Created by © 2011 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro mateřské školky a školy